Pomagamy w produkcji mleka od 1994r.

  • Polski Wybierz język
  • Russian Wybierz język
  • Bulgarian Wybierz język
  • Lithuanian Wybierz język
  • Spanish Wybierz język
  • Ukrainian Wybierz język
  • Romanian Wybierz język
  • English Wybierz język

do adresu www Miło nam poinformować, że nasz dealer z Litwy firma Specagra  (www.specagra.lt)  otworzyła kolejny swój punkt handlowy w miejscowości Plungė. Litwa to kolejny z 32 krajów  świata w którym oferowane są produkty marki Polanes. Hodowcy na Litwie otzrymali kolejną możlwiość zaopatrzenia się w części, materiały i akcesoria wspierajace produkcję mleka. 

sklep nowy

Naszym Partnerom ze Specagry życzymy powodzenia  i   kolejnych sukcesów w rozwoju współpracy z marką   Polanes oraz  innymi   partnerami   biznesowymi! 

W dniach 26-28 marca br. Polanes wziął udział w  kolejnych już targach międzynarodowych. Tym razem wraz z naszym partnerem firmą Specagra http://www.specagra.lt/ i naszymi klientami mieliśmy szansę zaprezentowania naszych produktów i rozwiązań. Targi te odbywają się w Kownie i z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników, zarówno po stronie wystawców jak i odwiedzających. Świadczą o tym dobitnie liczby, w imprezie wzięło udział 311 wystawców z Litwy jaki z zagranicy.

kowno1
kowno2
kowno3

 

do adresu www Firma Polanes wraz ze Specagrą zaprezentowała agregat podciśnieniowy 1200, jednostkę końcową ze zbiornikiem 45l, aparat udojowy ATOMIC wyposażony w silikonowe gumy strzykowe, jednostkę udojową KOMPAS  500 i stalowy kolektor cylindryczny .

Oferta ta spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony hodowców, liczymy na to, że rok 2015 i kolejne lata będą dla Polanesa wraz z Specagrą na tym rynku ważnym okresem rozwoju rynku i sieci partnerskiej sprzedaży.

do adresu www Wszystkim odwiedzającym dziękuję za zainteresowanie i ciekawe rozmowy oraz zapraszamy wszystkich za rok!

 

 

W dniach 10-11 luty 2015 w Bydgoszczy odbyło się coroczne spotkanie naszych partnerów handlowych . 

do adresu www Podczas spotkanie mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami ,omówić plany na rok 2015 .

 

Spotkanie dealerów pop