Pomagamy w produkcji mleka od 1994r.

  • Polski Wybierz język
  • Russian Wybierz język
  • Bulgarian Wybierz język
  • Lithuanian Wybierz język
  • Spanish Wybierz język
  • Ukrainian Wybierz język
  • Romanian Wybierz język
  • English Wybierz język

POLANES to 100% polska marka wspierająca producentów mleka. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii pozyskiwania mleka.  Działamy na ponad 30 światowych rynkach, oferując produkty o najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb nowoczesnego hodowcy. Aktualnie znajdujemy się w fazie zmiany strategii i modelu funkcjonowania organizacji. 

 

Prosimy o wysyłanie swoich CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Od ponad 25 lat codziennie wspieramy hodowców w 32 krajach świata w procesie pozyskiwania najwyższej jakości mleka i poprawie efektywności farm mlecznych. Nasza wiedza i doświadczenia służą stałej poprawie naszych rozwiązań ukierunkowanych na zaspakajanie wymagań użytkowników.

do adresu www Nasze urządzenia każdego dnia pracują w ponad 2 500 farm na całym świecie stanowiąc dowód zaufania i niezawodności rozwiązań opartych na polskiej wiedzy technologicznej i rodzimej produkcji. Suma tych doświadczeń pozwala nam doskonalić nasze produktu i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku. W naszej aktywności kładziemy szczególny nacisk na niezawodność i trwałość naszych instalacji, a także wsparcie hodowców w poprawie efektywności produkcji mleka.

 

Fotolia 61654324 S     Pomagamy w produkcji mleka 

 

Wiemy, że dzisiejsze oczekiwania rynku wykraczają poza dostarczenie technologii i zapewnienie jej prawidłowego działania. Dlatego stale rozwijamy poziom naszych usług i wsparcia technicznego poprzez doradztwo, zapewnienie pełnego dostępu do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Właśnie tak rozumiemy wsparcie i współpracę z naszymi Klientami, dostarczenie instalacji jest dla nas początkiem wspólnej drogi i niezwykłą możliwością na dostarczenie naszym Klientom i Użytkownikom pełnego wsparcia w codziennej pracy.

do adresu www Taki model działania stanowi wyznacznik naszej misji, którą jest pomaganie  w codziennej produkcji mleka, poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych i zapewnienie ich ciągłego działania. Takie działanie i myślenie pomaga nam w dążeniu do osiągnięcia naszej wizji, jaką jest bycie preferowanym dostawcą w zakresie codziennej pracy z hodowcą w zakresie poprawy produkcji mleka.

 

Pojęcie jakości w naszej pracy i w naszych produktach to tylko początek, dbamy o jakość pracy w naszej organizacji, jakość u naszych dostawców, jakość środowiska naturalnego.

do adresu www Jakość w naszym pojęciu to nie zapis, norma, wzorzec, czy standard, to codzienna dbałość o zapewnienie właściwego zaangażowania w każdy detal naszej aktywności i naszego produktu. Odpowiedzialność za ten stan nie kończy się z chwilą uzyskania zapłaty od Klienta, to dopiero początek kolejnego etapu udowadniania sobie, jak bardzo cenimy sobie naszych Klientów i Ich uznanie.

 Fotolia 60549743 S  Wszystko co robimy, robimy z myślą o jakości  

Nasza firma zawsze była ukierunkowana na nowe szanse i możliwości, jakie daje współczesna technologia i technika wsparta myślą naszych pracowników. Jednak dzisiaj szczególnie stawiamy na know-how naszych klientów, partnerów, dostawców i pracowników.

do adresu www To właśnie suma tej wiedzy i doświadczeń z codziennej współpracy i otwartości na uwagi, sugestie i spostrzeżenia naszych rynkowych partnerów, stanowi o rdzeniu naszej aktywności w tym zakresie. Dzisiaj z dumą oświadczamy, że powołaliśmy do życia Dział Rozwoju Produktów, który w ujęciu procesowym, zaplanowanym doskonalić będzie nasze rozwiązania obecne i te planowane.